Oświetlenie odgrywa ogromną rolę w aranżacji wnętrz, wpływając na atmosferę, funkcjonalność i estetykę pomieszczenia. Dzięki odpowiedniemu oświetleniu wnętrze może stać się bardziej przytulne, eleganckie lub dynamiczne, tworząc unikalny klimat.

Jesień to czas zmian, szansa na podsumowanie i odpoczynek. Od najcieplejszych dni lata do najzimniejszych nocy, to czas na zwolnienie tempa. Jeśli nie jesteś w pełni na pokładzie, możesz przegapić najlepsze cechy jesieni: bogactwo tekstur, ciepłych kolorów. Przedstawiamy kilka jesiennych pomysłów na dekorację domu i życia.

Każdemu przydałoby się trochę dodatkowego miejsca do przechowywania różnych rzeczy prawda? Jeśli czujesz, że wyczerpałeś wszystkie możliwości w swoim domu, koniecznie zapoznaj się z artykułem, bo być może są miejsca, których jeszcze nie wykorzystujesz. 

Rolety czy zasłony, nie ma tutaj jednej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego co wolisz i jaki efekt chcesz osiągnąć. Nie zapominając, że możesz mieć rolety zasłony jednocześnie.

Styl mid-century modern dedykowany jest miłośnikom niebanalnego designu. Designu o prostej, nieskomplikowanej formie, ale też dużej funkcjonalności. Historia tego stylu ma swoje początki w latach powojennych.

Pod względem wyglądu rolety rzymskie i żaluzje weneckie praktycznie nie są do siebie bardzo podobne. Rolety rzymskie są wykonane z jednego solidnego arkusza materiału, który składa się w fałdy.

Kolory odgrywają ważną rolę. Jeden kolor może działać relaksująco, a inny wręcz przeciwnie. Jedne kolory dają poczucie przytulności, a inne optycznie powiększają pomieszczenie.

Pierwszym etapem współpracy z biurem projektowym zawsze jest opracowanie układu funkcjonalnego. Po wielu rozmowach oraz wypełnionych przez Inwestora ankietach architekt wnętrz analizuje zebrane informacje.

​W obecnych czasach​ praktycznie każdy rodzaj usługi dostępny jest również w formie online, zatem dlaczego projektowanie wnętrz również nie może odbywać się w takiej formie? Jest to bardzo wygodne nie tylko dla projektanta wnętrz, ale i dla Klienta. ​Niektórzy nie są przekonani do takiej formy współpracy i się tego obawiają, ale nie potrzebnie.

Salon wizualizacja

Urządzasz mieszkanie i masz pomysł na jego wnętrze? Zatrudnienie projektanta wnętrz pomoże ci w realizacji tego przedsięwzięcia. Pomysł i wizja to jedno, bo istnieje wiele rzeczy, które ciężko zaplanować i przewidzieć, a dobry architekt wnętrz taką wiedzę posiada i stworzy ładne, przytulne, a przede wszystkim funkcjonalne wnętrze.

Klasyczne jadalnie mogłoby się wydawać, że nie są już modne tak jak kiedyś, a jednak aranżacje klasycznych jadalni powracają do naszych łask, co prawda już w nieco odświeżonej formie, ale dalej cieszą się dużą popularnością.

Na rynku mamy ogromny wybór gotowych mebli wolnostojących, modułowych. Jednak nie zawsze można je dopasować w zastane wymiary ścian, wnęk.

Salon jest sercem domu. To właśnie tam toczy się w większości nasze codzienne życie. Zazwyczaj jest połączony z kuchnią, a to jeszcze bardziej sprzyja rodzinnej atmosferze.

Zaprojektowanie małej toalety to nie lada wyzwanie zarówno dla inwestorów jak i architektów wnętrz.

W czasach kiedy praca w domu stała się zjawiskiem powszechnym pojawiło się zapotrzebowanie wygospodarowanie miejsca do pracy w naszych czterech kątach.

Podczas urządzania mieszkania warto pamiętać nie tylko o estetyce, ale również o funkcjonalności każdego pomieszczenia.

Sen ma fundamentalne znaczenie dla naszego organizmu. Dlatego warto zapewnić sobie wtedy pełen komfort w sypialni.