Pracę nad projektem dzielimy na etapy w zależności od zakresu projektu:
qxio-ios-lightbulb

Projektowanie i wizualizacja

ETAP I - charakter wnętrz

Podczas pierwszych spotkań wspólnie z Inwestorem ustalamy charakter wnętrz i ich funkcje. Chcemy poznać potrzeby i oczekiwania co do funkcjonalności i stylu poszczególnych pomieszczeń. Wykonujemy inwentaryzację lokalu objętego projektem oraz dokumentację fotograficzną. Jeśli budynek jest w trakcie budowy, korzystamy z dokumentacji udostępnianej przez dewelopera.

Następnie przedstawiamy 2 – 3 propozycje układu funkcjonalnego na rzutach z możliwością 3-krotnego wprowadzania korekt. Przedstawione warianty wspólnie omawiamy i wybieramy najlepszy. Etap kończymy finalnym rzutem z układem funkcjonalnym wraz z opisami i wymiarami.

Etap pierwszy ustalamy charakter wnętrz i ich funkcje
Etap drugi - koncepcja na wizualizacjach.

ETAP II - koncepcja wizualna

Po opracowaniu układu funkcjonalnego przechodzimy do wykonania koncepcji na wizualizacjach. Opieramy je na Państwa pomysłach, wizjach, inspiracjach. Na fotorealistycznych wizualizacjach proponujemy kolorystykę, oświetlenie, meble, posadzki, okładziny itp. wskazując producentów, sklepy czy wykonawców.

Na tym etapie mamy możliwość 3-krotnego wprowadzenia korekt do wizualizacji. Wypracowujemy koncepcję ostateczną, a etap kończy akceptacją Inwestora dla zaproponowanych rozwiązań, jako podstawy do przygotowania projektu wykonawczego.

ETAP III

To przygotowanie rysunków wykonawczych dla firm remontowo-budowlanych (projekty wyburzeń, instalacji elektrycznej, instalacji wod-kan, posadzek, okładzin ściennych itd.). W zakres etapu wchodzą również wszystkie rysunki wykonawcze zabudów stolarskich oraz elementów szklarskich i ślusarskich.

Nasze rysunki są czytelne i zawierają wszystkie potrzebne detale i opisy. Przedstawiamy również pozyskane od wykonawców wyceny dotyczące realizacji projektu (ekipa budowlana, stolarz, cena mebli wolno stojących, lamp itd.).

Etap pierwszy ustalamy charakter wnętrz i ich funkcje

Przygotowujemy specyfikację elementów użytych w projekcie, czyli listy zakupowe wskazujące ilość oraz sklepy, producentów. Przedstawiamy w nich również alternatywne produkty z różnych pólek cenowych, dbając o budżet Inwestora.

Proponujemy sprawdzonych i godnych zaufania wykonawców do poszczególnych części projektu, przedstawiamy próbki materiałów, objaśniamy technologię, pomagamy w składaniu zamówienia w sklepach.

Każdą pełną dokumentację omawiamy wraz z wykonawcami przed rozpoczęciem realizacji. I zawsze trakcie trwania prac wykończeniowych służymy wsparciem, odpowiadamy na dodatkowe pytania.

Ostatni ETAP to NADZÓR AUTORSKI

Jest ostatnim etapem – opcją dodatkową. To głównie kontakt z wykonawcami, ustalenie harmonogramu wykonywanych prac, objaśnienie ewentualnych problemów. W trosce o prawidłową realizację projektu wizytujemy budowy przynajmniej raz w tygodniu.
W formie rozszerzonej oferujemy nadzór z zastępstwem inwestorskim. Zarządzamy realizacją inwestycji w imieniu Inwestora. Oprócz podstawowego zakresu prac zajmujemy się organizacją zakupów, odbiorami transportów, ścisłym kontrolowaniem harmonogramu prac, wizytujemy mieszkanie w trakcie realizacji minimum 2-3 razy w tygodniu.

Darmowa wycena projektu

Zapraszamy Państwa do skorzystania z darmowej wyceny projektu wnętrz. Otrzymają Państwo przybliżoną wartość realizacji co pomoże w podjęciu ostatecznej decyzji. 

Pracujemy również zdalnie

Działamy na terenie Warszawy i okolic. Prowadzimy także projekty zdalnie w całej Polsce i za granicą.

Wyróznia nas doświadczenie, kreatywność i szybkie terminy realizacji. Napisz do nas bądź zadzwoń. 

qxio-ios-redo
Zamów bezpłatną wycenę

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności