Projektowanie Wnętrz - Modify WarszawaNasza pracownia "Modify" zajmuje się projektowaniem wnętrz przestrzeni prywatnych jak i komercyjnych.

Dzięki zdobytej wiedzy i kilkuletniemu doświadczeniu proponujemy kompleksową usługę projektową wraz z nadzorem nad realizacją i pomocą w zakupach. Aranżacje wnętrz , projekty wnętrz to nie tylko nasza praca, ale i pasja. Dzięki temu wykonane przez nas projekty cechują się nowoczesnością, funkcjonalnością i użyteczneścią. Nasz cel to zadowolony klient!

Podczas tworzenia koncepcji najważniejsze dla nas są gusta i zwyczaje klientów, o których dowiadujemy się podczas pierwszych spotkań. Wspólnie z klientem rozważamy przedstawione propozycje, a efektem tej współpracy jest satysfakcjonujący projekt.

Nasze pomysły na wnętrza dopasowujemy również do budżetu jakim klient dysponuje, przedstawiając wyceny od zaprzyjaźnionych i sprawdzonych wykonawców, sprzedawców.

Gwarantujemy profesjonalne wykonanie, konkurencyjne ceny oraz indywidualne podejście do klienta. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Właścicielką pracowni jest Beata Napierała absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu.

Architekt wnętrz Warszawa
Beata Napierała - Zapraszam

 
Więcej w tej kategorii: Etapy pracy »