Mieszkanie na Targówku 75m² 

STYL: NOWOCZESNY

Mieszkanie na warszawskim Targówku zostało zaprojektowane w stylu nowoczesnym. Wnętrza są proste, eleganckie i bardzo funkcjonalne. Nie brakuje w nich kontrastu oraz delikatnych akcentów kolorystycznych.
Część wypoczynkowa salonu została oddzielona od przedpokoju ścianą białych lameli umieszczoną na komodzie, wszystko to na plecach sofy. Inwestorzy zyskali dzięki temu dodatkową szafkę na buty, a przede wszystkim siedząc na sofie czują się komfortowo mając za sobą ażurową przegrodę.

Na głównej ścianie w salonie została zaprojektowana zabudowa meblowa w trzech głównych kolorach dominujących w tej przestrzeni. Zabudowa pełni funkcję ścianki rtv, dekoracyjną. Jest w niej też miejsce do przechowywania — szuflady i szafki. Na szczególną uwagę zasługuje sypialnia z wysokim geometrycznym wezgłowiem wykonanym z czarnego welwetu ze złotymi podziałami. Naprzeciw łóżka stoi ogromna szafa również w czarnej, antracytowej kolorystyce ze złotymi uchwytami. W mieszkaniu zostały zaaranżowane także dwie łazienki. Każda w innej ciekawej kolorystyce.